Świadome zakupy

Połączenie wieloletniej tradycji, wiedzy i doświadczenia z nowoczesną technologią i pasją młodych pokoleń owocuje stworzeniem produktu, który każdego dnia trafia na tysiące polskich stołów. W naszą kulturę wpisane jest doskonałej jakości mięso i wyroby wędliniarskie. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, ulepszana przez kolejne lata wpływa na niepowtarzalny smak produktu. Wybierając produkty, którymi chcemy uraczyć naszych najbliższych powinny być na najwyższym poziomie.

Warto zwrócić uwagę na zakłady mięsne z wieloletnim doświadczeniem, bowiem w nich pasja przekazywana jest z dziada pradziada, a tajniki receptur są skrywane i doceniane przez pasjonatów i entuzjastów mięsnych smaków. W renomowanych zakładach mięsnych przede wszystkim największą uwagę zwraca się na jakość mięsa, poddając je wstępnej selekcji.

Z zachowaniem odpowiednich wytycznych laboratoryjnych, odnosząc się do wymogów sanitarnych mięso bierze udział w unikalnym procesie technologicznym. W zależności od efektu jaki chce otrzymać producent każdy rodzaj mięsa ma przypisaną swoją recepturę i odpowiedni dobór przypraw. Część zakładów mięsnych wprowadza również produkty sezonowe. Są to najczęściej mięsa czy przetwory mięsne przeznaczone na grilla. Ta oferta od lat cieszy się największym powodzeniem wśród klientów, dla producenta jest sygnałem, że jego produkty są smaczne i cenione na rynku. Zakłady mięsne chcąc cieszyć się zaufaniem klientów z pewnością powinni wykazać się dużym zaangażowaniem i szacunkiem dla klienta.

W dzisiejszych czasach sporo jest firm, które zajmują się sprzedażą mięsa i wyrobów wędliniarskich. Dlatego też producent nie może opuszczać się ani w jakości ani w sumienności wykonywanych obowiązków. Ponadto świadomość dzisiejszych klientów wpływa na analizę składów. Im więcej sztucznych barwników, konserwantów czy ulepszaczy niewiadomego pochodzenia tym pewniejsza klęska w produkcji. Świadomy klient wybiera produkt zdrowy, pozbawiony chemicznych dodatków. To niewątpliwie cenna wskazówka dla zakładów mięsnych.